page-template-default,page,page-id-16122,bridge-core-3.0.5,qode-page-transition-enabled,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Wjazd oraz parking na terenie AWF Warszawa zgodnie z obowiązującym cennikiem uczelni.

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN – REGULAMIN TECHNICZNY
  1. Skład drużyny − do 12 zawodników.
  2. System rozgrywek zostanie dopasowany do liczby zgłoszeń.
  3. Czas gry

Spotkanie rozgrywane jest w czasie 2 × 10 min, w przypadku remisu następuje dogrywka 1 × 2 min. Czas gry jest ciągły (bez zatrzymywania zegara) za wyjątkiem:

• rzutów wolnych
  • przerwy na żądanie
  • dwóch ostatnich minut drugiej połowy
  • dogrywki
Przerwa między połowami 2 min. Każdemu zespołowi przysługuje 1 przerwa na żądanie w meczu.
  1. Faule
Zawodnik, który popełnił cztery faule zostanie o tym poinformowany i musi natychmiast opuścić grę.
Piąty i każdy kolejny faul drużyny w jednej połowie skutkuje rzutami osobistymi pokrzywdzonej drużyny.
  1. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 2 pkt. za przegraną 1 pkt.
  2. O zajętym miejscu decyduje w kolejności:
  • większa liczba zdobytych punktów,
  • wyniki meczów pomiędzy zainteresowanymi zespołami,
  • większa różnica koszy zdobytych i straconych pomiędzy zainteresowanymi zespołami,
  • większa liczba zdobytych koszy pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

KOSZYKÓWKA KOBIET 3×3

Termin: 11.11.2023 r.

KOSZYKÓWKA 3×3 KOBIET – REGULAMIN TECHNICZNY
  1. Skład drużyny – 4 zawodniczki.
  2. System rozgrywek zostanie dopasowany do ilości zgłoszeń.
  3. Czas gry:
  • mecze rozgrywane są w czasie 10 minut
  • w regularnym czasie gry obowiązuje zasada „nagłej śmierci”. Drużyna, która zdobędzie jako pierwsza 21 lub więcej pkt., wygrywa mecz, jeżeli zdarzy się to przed końcem regularnego czasu gry
  • jeżeli wynik jest nierozstrzygnięty na koniec regularnego czasu gry, rozgrywa się dogrywkę. Drużyna, która jako pierwsza zdobędzie 2 punkty w dogrywce, wygrywa mecz. W dogrywce zasada „nagłej śmierci” nie obowiązuje
  • obowiązuje punktacja zgodnie z przepisami i regulaminem PZKosz
  1. O zajętym miejscu decyduje w kolejności:
  • większa liczba zwycięstw lub współczynnik zwycięstw w przypadku nierównej liczby gier (przy porównywaniu wyników zespołów z różnych grup)
  • wynik pomiędzy zainteresowanymi drużynami  (w przypadku więcej niż dwóch zespołów tworzona jest dodatkowa tabela)